Dětské pokoje na míru

Dětský pokojíček bývá pro nejmenší celým jejich světem. Proto si zaslouží kvalitní nábytek. Dětské postele pro sladké snění, které vydrží divoké poskakování, psací stoly, u nichž se děti promění v prvotřídní umělce, skříně a komody pro ukrytí pokladů. Pro teenagery dodáme studovnu na klíč a pro zapálené hráče impozantní herní sestavy. Veškerý tento dětský nábytek vyrábíme na míru a v precizní kvalitě.

3D návrh zdarma

Nezůstávejte u pouhých představ. Využijte realistického 3D návrhu.

Herní a PC sestavy

Vytvoříme atmosféru také pro milovníky počítačových her a konzolí

Hotovo do pár týdnů

Celý dětský pokoj zhotovíme již za pár týdnů od odsouhlasení návrhu.

postel 90 cm s úložným prostorem
Dětské postele

Klasické zpracování nebo hravé originály?

Zcela klíčovým prvkem každého dětského pokoje jsou rozhodně postele. V menších pokojích se nebraňte patrovým lůžkům. Pro menší děti jsou nyní velmi žádané postele z masivu ve tvaru domečku. Můžeme také vyrobit kompletní dětskou sestavu, kombinujících postele, skříně i psací stoly, čímž ušetříte další místo. K posteli je poté vhodné umístit dětskou knihovničku a noční lampičku.

Mám zájem
Hra i učení

Prostor pro kreativní tvorbu i učení

Psací stoly by měli mít dostatečnou délku a hloubku. Dále by měly být umístěny co nejvíce k oknu. To poskytne přirozené denní světlo a přísun čerstvého vzduchu, aby se dětem dobře přemýšlelo. Pokud je v pokoji více než jedno dítě je dobré pracovní prostory oddělit. Pod pracovní stoly poté často dodáváme zásuvkový kontejner. Každý dětský pokoj by také měl mít šatní skříň a komodu na drobnější oblečení.

Bezpečnost v dětských pokojích je důležitá, aby si vaše děti a jejich kamarádi mohli hrát, objevovat a bavit se bez zbytečných nehod – nebo abyste se vy nemuseli zbytečně strachovat o to, co se tam děje. Klíčové je ukotvení nábytku ke stěně, a to pro šatní skříně, komody i knihovny. Nejen kvůli bezpečnosti, ale také proto, aby je vaše děti mohly volně a plnohodnotně používat.

Mám zájem
Herní sestavy

Herní a počítačové sestavy

Pokud již máte dítě staršího věku a tráví dlouhé chvíle na počítači, je možné dodat také celou herní sestavupočítačovým stolem a s regály. A to nejen pro kluka či holku, ale i dospívajícího chlapce a dívku, nebo dospělého muže či ženu. Zkrátka trendy počítačová sestava pro každého hráče počítačových her.  Navrhneme a vyrobíme vám praktickou a elegantní herní sestavu. Herní stoly, komody a skříně také osvětlujeme LED RGB páskem. A věřte nám, že milovník her si tuto moderní a nadčasovou sestavu zamiluje.

Mám zájem

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Zanechte nám zprávu a my sme se s vámi spojíme pro vyjasnění vaší představy. Děkujeme.

Nahrajte fotografie jejich přetažením do pole, nebo je vyberte po kliknutí.

Fotografie 1
Fotografie 2
Fotografie 3
+420 731 414 311
Jakub Mališ
Naše práce

Podívejte se pěkně zblízka