Stoly na míru

Stoly jsou centry domácností. U stolů se pracuje, studuje, hraje i jí. Bez stolů to prostě nejde. Vyrábíme proto stoly a stolky nejrůznějších rozměrů a typů, které obstojí v útulné kuchyni i v reprezentativní jídelně.

Dům i kancelář

Jsme vašim partnerem pro vaše vybavení v oblasti nábytku doma i v práci.

Hotovo do pár týdnů

Váš stůl vám zhotovíme již do pár týdnů od odsouhlasení návrhu.

3D návrh zdarma

Nezůstávejte u pouhých představ. Využijte realistického 3D návrhu.

moderní dřevěný jídelní stůl
Jídelní stůl

Jídelní stůl pro společné okamžiky

Jídelní stůl musí dobře vypadat a ladit i s ostatním vybavením kuchyně nebo jídelny. Vyrábíme dřevěný jídelní stůl, kulatý jídelní stůl, rozkládací jídelní stoly, jídelní stůl z masivu nebo třeba skleněný jídelní stůl. Novinkou je výroba stolu s vylitím řeky z pryskyřice. Design ale není všechno, u stolu snídáme, obědváme, večeříme a děláme i hromadu dalších věcí, takže je důležitá i jeho funkčnost. Jako podnož kromě klasických dřevěných nohou dodáváme nyní také stále oblíbenější ocelové podnože v různých RAL barvách.

Mám zájem
Pracovní stůl

Pracovní stůl pýchou vaší pracovny

Pracovní stůl je ten nejdůležitější nábytek v každé kanceláři. Musí splňovat hned několik požadavků. Musí být prostorný, aby se vám na něj vešli všechny dokumenty a kancelářské potřeby, musí dobře vypadat a velmi důležité také je, aby byl kvalitní a odolal každodennímu pracovnímu náporu. A přesně takové pracovní a psací stoly vyrábíme, stejně jako kancelářský nábytek, či jednací stoly. K pracovním stolům často naši zákazníci chtějí také vyrobit kontejner s výsuvy. Takový kontejner je poté buď na kolečkách, nebo jakou součást (noha) stolu. Máte-li opravdu hodně věcí, které potřebujete na stůl položit a nelimituje vás místo, poté je pro vás vhodný rohový stůl.

Mám zájem
Noční stolek

Noční stolek pro vaše pohodlí

Postará se o vaše brýle, knihy i neodbytný budík. Noční stolek vám usnadní život večer i po ránu. Vyrábíme je v různorodých stylech, které ladí jak s rámy postelí, tak s dalším nábytkem do ložnic. Noční stolek s úložným prostorem využijete zejména tehdy, když si nechcete věcmi zaplnit odkládací plochu stolku, nebo chcete skrýt rozečtený bestseller. Na schované věci se navíc nebude prášit tolik, jako kdyby zůstaly na nočním stolku.

Mám zájem
Toaletní stolek

Potěšte svou ženu toaletním stolkem

V pokoji nebo ložnici každé ženy i dívky má své místo toaletní stolek. Toaletním stolek, na kterém bývají postavené parfémy, líčidla, krémy a další dámské nezbytnosti by měl být správně osvětlený a stát by u něj mělo pohodlné sedátko. Stoly na líčení vyrábíme v různých tvarech, barvách a velikostech. Můžete vsadit na klasický toaletní stolek, ke kterému můžeme dodat zrcadlo, nebo si rovnou pořídit toaletní stolek se zrcadlem s LED podsvícením. Někdo dává přednost stolku se zásuvkami, jiný si vystačí bez nich.

Mám zájem

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Zanechte nám zprávu a my sme se s vámi spojíme pro vyjasnění vaší představy. Děkujeme.

Nahrajte fotografie jejich přetažením do pole, nebo je vyberte po kliknutí.

Fotografie 1
Fotografie 2
Fotografie 3
+420 731 414 311
Jakub Mališ
Naše práce

Podívejte se pěkně zblízka