Zpět na naše práce

Vybavení rodinného domu s duší

Lokalita
Orlová
Barva
Bílá, Buk, Dub, Hnědá, Kávová, Modrá, Šedá

Do rodinného domu v Orlové jsme dostali důvěru vyrobit veškerý nábytek. Zakázka zahrnovala výrobu kuchyňské linky, spižírny, obestavbu okna, skříně do chodeb, dětských pokojů a ložnice.

Kuchyňská linka je v dekoru 5981 BS Kašmír a horní skříňky v 7184 BS Earth od Kronospanu. Kuchyně má spoustu chytrých věcí. Například pod dřezem se spodní montáží zapuštěném v kameninové desce je umístěn odadkový koš se servodrive od Blumu. Na ostrůvku je poté z boku přístupná zásuvka na 220V. Ve vysoké skříni je mezi troubou a mikrovlnkou umístěn kávovar ve výsuvu. Za dveřmi kuchyně je poté spiš s vinotékou, mrazákem a spoustou polic.

Obestavba velkoformátového okna v obyvacím pokoji je vytvořena ve spodní částí z výsuvů Blum s integrovaným tlumením. Po bocích je dostatek místa pro uložení knih a vrchní část je dvořena dveřmi. Dekor Alpská bílá W1100 ST9.

Do dětských pokojů a ložnice jsme vytvořili vestavěné skříně s bezúchytkovým otevíráním. Při otevření prostoru s šatní tyčí se vám navíc rozsvítí zabudovaný LED pásek.

Do chodby jsme poté vyrobili místo pro sednutí, odložení oděvu a zaroveň skříň slouží jako kryt na pojistky.

Naši klienti si nejvíce váží férového přístupu, pružné komunikace a odbornosti během celého procesu realizace zakázky. Děkujeme, že jste s námi.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Zanechte nám zprávu a my sme se s vámi spojíme pro vyjasnění vaší představy. Děkujeme.

Nahrajte fotografie jejich přetažením do pole, nebo je vyberte po kliknutí.

Fotografie 1
Fotografie 2
Fotografie 3
+420 731 414 311
Jakub Mališ

Podobné realizace