Komody na míru

Komoda znamená konec hledání ponožek v ranním chladu. Slouží nám pro uskladnění menších kusů oblečení jako je spodní prádlo, ponožky u žen punčochy a doplňky, proto se jí také říká prádelník. V našem stolařství Vám rádi vyrobíme krásnou komodu na míru, dle vašeho požadavku.

Hotovo do pár týdnů

Vaši novou komodu můžete mít doma již za pár týdnů od odsouhlasení návrhu.

3D návrh zdarma

Nezůstávejte u pouhých představ. Využijte realistického 3D návrhu.

Dům i kancelář

Jsme vašim partnerem pro vaše vybavení v oblasti nábytku doma i v práci.

Šuplíky

Design šuplíků je čistě na vás

Podle toho, kde je komoda umístěna rozlišujeme, co do ní uložíme a podle toho také zvolíme hloubku šuplíků. Vždy by však měla designem ladit již k použitému nábytku v interiéru. Dáváte přednost šuplíkům s úchytkami, které krásně vyniknou, nebo preferujete čistý design a zvolíte komodu s výsuvy na TIP-ON otevírání, či zkosenou hranou?

Mám zájem
Prostor

Přizpůsobte komodu prostoru, ne naopak

Komoda jako taková se hodí téměř do každé místnosti v domě, vždy je ale třeba ji přizpůsobit konkrétnímu prostoru a jeho designu. Nezáleží tedy jen na rozměrech a dekoru. Komoda do obýváku může být klasická zásuvková i kombinovaná, vždy je třeba rozmyslet si, co do ní plánujete ukládat.

Pokud se přesto nemůžete rozhodnout, možná vám pomůže, že do obýváku většina z nás volí kombinované komody. Můžete je sjednotit s ostatním vybavením místnosti, ale taky vám můžeme vyrobit originální komodu, která se stane dominantou obýváku.

Mám zájem
Bezpečnost

Ukotvením komody předcházíme nebezpečí

Bezpečnost je pro nás na hlavním místě a i když komoda doma nepředstavuje žádné nebezpečí jedná se o těžký kus nábytku. Máte-li doma zvídavé děti, pak musíte počítat s tím, že by se během hry mohly pokusit na komodu vylézt, nebo se pro něco, co je položené nahoře, natáhnout. Pak hrozí převrácení komody. Nejlepším způsobem, jak tomu zabránit, je upevnit komodu ke stěně. Komody vyrábíme s bezpečnostním kováním, se kterým je připevníme ke stěně a předejdeme tak případným zraněním.

Mám zájem
Využití

Komoda jako neobyčejný kus nábytku

Komoda nemusí být dobrým slouhou jen v domácnosti, její využití lze použít také v komerčních budovách. Například k uložení velkých reklamních poutačů, map, fotografií, které nechcete mít přeloženy, nebo třeba muzejních exponátů.

Mám zájem

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Zanechte nám zprávu a my sme se s vámi spojíme pro vyjasnění vaší představy. Děkujeme.

Nahrajte fotografie jejich přetažením do pole, nebo je vyberte po kliknutí.

Fotografie 1
Fotografie 2
Fotografie 3
+420 731 414 311
Jakub Mališ
Naše práce

Podívejte se pěkně zblízka