Předsíně a botníky na míru

V našem stolařství vám rádi vyrobíme nábytek do předsíně různé velikosti a stylu. Pomůžeme vám jej sladit s vaším interiérem i představami a s minimální námahou, budete mít v předsíni vždy dokonale uklizeno a návštěva se k vám tak bude ráda vracet.

3D návrh zdarma

Nezůstávejte u pouhých představ. Využijte realistického 3D návrhu.

Dům i kancelář

Jsme vašim partnerem pro vaše vybavení v oblasti nábytku doma i v práci.

Hotovo do pár týdnů

Vaši novou předsíň zhotovíme již za pár týdnů od odsouhlasení návrhu.

Vybavení předsíně

Přivítejte hosty v krásné předsíni

Předsíň bývá většinou tím prvním, co vaši hosté uvidí, když k vám přijdou na návštěvu. Aby působila příjemně, a hlavně uklizeně, neměl by v ní chybět vhodný nábytek do předsíně, třeba botník, věšák a zrcadlo. To, aby bylo bundy a kabáty kam pověsit, a boty kam uložit. Přece je nenecháte jen tak někde ležet.

V našem stolařství vám rádi vyrobíme nábytek do předsíně různé velikosti a stylu. Pomůžeme vám jej sladit s vaším interiérem i představami a s minimální námahou, budete mít v předsíni vždy dokonale uklizeno a návštěva se k vám tak bude ráda vracet.

Mám zájem
Botník

Dopřejte dostatek prostoru vašim botám

Máte příliš mnoho bot, a taky jich nikdy nemáte dost? Tak potřebujete velký botník! Místo kam si boty pěkně srovnané uložíte a dle užití, počasí či ročního období vytáhnete. Vyrábíme botníky různého designu a typů úložných prostorů na boty. Lze vyrobit také s řešením, díky kterému můžete boty stohovat a ušetřit ještě více místa.

Botník lze řešit policemi, nebo praktickými šuplíky. U botníků je velmi důležité větrání, proto jsou často řešeny otevřeným prostorem. Máte-li dostatek prostoru pro šatnu, budete moct dopřát svým botám opravdu spoustu místa a vám to otevírá další možnosti pro jejich uspořádání.

Mám zájem
Skříně do předsíně

Úložného prostoru není nikdy dost

Naše předsíňové skříně na míru umí využít každý centimetr a nabídnou vám místo na ukládání čehokoliv. Vyrábíme i skříně, které jsou mělké a mají posuvná dvířka, takže nezaberou moc místa. Vnitřek skříně lze vybavit policemi, šatními tyčemi, výsuvnými teleskopy či šuplíky. Vaše předsíň tak bude stále vypadat reprezentativně.

Mám zájem
Věšáky a lavice

Doplňte předsíň věšákovou stěnou či lavicí

Věšáková stěna je často napojena jako horní část k lavici na obutí. Na věšákovou stěnu pak můžete odkládat bundy, kabáty a mikiny. A nejen vy, ale zejména vaše návštěvy.  Pokud je místo pro věšákovou stěnu dostatečně velké, umisťujeme na něj také zrcadlo, které by v žádné chodbě nemělo chybět. Nejnovějším trendem je věšáková stěna vyrobena z lamel.

Praktická lavice ve vaší předsíni se postará o všechny vaše venkovní věci. Přispěje k tomu, aby chodba, působila klidným a příjemným dojmem. Také vám pomůže s obouváním vašich dětí a udržet vstup do domu bez nepořádku. Přitom poskytuje vhodné místo pro pohodlné odchody a příchody. Horní desku lavice poté vždy děláme z hrubšího materiálu, abychom předešli prohnutí a pro dosažení bytelnějšího vzhledu.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Zanechte nám zprávu a my sme se s vámi spojíme pro vyjasnění vaší představy. Děkujeme.

Nahrajte fotografie jejich přetažením do pole, nebo je vyberte po kliknutí.

Fotografie 1
Fotografie 2
Fotografie 3
+420 731 414 311
Jakub Mališ
Naše práce

Podívejte se pěkně zblízka