Kancelářský nábytek na míru

Potřebujete kancelářský nábytek do firemní kanceláře, ordinace nebo domácí pracovny rádi Vám nábytek vyrobíme na míru s precizní kvalitou a příznivou cenou. Vyrábíme vše pro zařízení Vaší nové, funkční a plně vybavené kanceláře. Včetně pracovních stolů, kancelářských skříní, kontejnerů a zásuvkových kartoték až po trezory a kancelářské kuchyňky.

3D návrh zdarma

Nezůstávejte u pouhých představ. Využijte realistického 3D návrhu.

Dům i kancelář

Jsme vašim partnerem pro vaše vybavení v oblasti nábytku doma i v práci.

Hotovo do pár týdnů

Vaši kancelář zhotovíme již za pár týdnů od odsouhlasení návrhu.

Pracovní stůl

Pracovní stůl pýchou vaší pracovny

Kancelářský pracovní stůl je ten nejdůležitější nábytek v každé kanceláři. Musí splňovat hned několik požadavků. Musí být prostorný, aby se vám na něj vešli všechny dokumenty, kancelářské potřeby a počítač. Musí dobře vypadat a velmi důležité také je, aby byl kvalitní a odolal každodennímu pracovnímu náporu. A přesně takové pracovní a psací stoly na míru vyrábíme. Ke stolu také často vyrábíme výsuvné kontejnery s centrálním zámkem a ochranou před převrácením. Mezi stoly poté dodáváme akustické panely a paravány které slouží pro snížení nadměrných rozléhajících se zvuků v místnosti.

Mám zájem
kompletně vybavená kancelář nábytkem na míru
Kancelářská skříň

Dokumenty na dosah ruky

Mějte vše ihned po ruce, na očích a přehledně srovnané díky praktické kancelářské skříni, do které můžete umístit nejen aktuálně využívané dokumenty či šanony, ale také dekorační předměty, které vám zútulňují prostor kanceláře. Vyrábíme otevřené, s dvířky a zámkem či s prosklenými dveřmi. K odložení svršků poté dodáváme nejčastěji šatní skříň, nebo věšákovou desku.

Mám zájem
Kuchyňka

Kuchyňka pro přípravu kávy a občerstvení

Součástí každé kanceláře je obvykle také malá kuchyňka, jejíž zařizování vám rádi usnadníme. Ať už hledáte kuchyňku nevybavenou, nebo chcete mít její součástí například i dřez či ledničku, u nás vám dáme na výběr z nejrůznějších variant a na vše vytvoříme 3D návrh. Větší kuchyňku pak můžeme vybavit i stoly a židlemi. Vytvoří se tak prostor pro příjemné posezení, u kterého si mohou zaměstnanci vychutnat kávu, nebo svačinu.

Mám zájem
stylová ordinace a zázemí
Recepce

Přivítejte své klienty s grácií

Recepce je duší kanceláře, kde jsou vítáni zákazníci, poskytují se pokyny a pomoc partnerům a kolegům. Zde získává zákazník první dojmy, a proto je středem pozornosti i z pohledu zařizování. Naše výroba recepčního nábytku obsahuje prvky, které lze použít k vytvoření více kombinací a variací. Doplněné o naše kancelářské stoly, kontejnery a skříně lze vytvořit kompletní nábytek v široké škále velikostí.

Mám zájem
veřejná zakázka nábytku opava
Domácí pracovna

Důstojné místo pro vaši práci z domu

Práce z domova se stala standardem, mnozí z nás přemýšlí, jak snadno vytvořit domácí pracovnu, kde práce půjde pěkně od ruky i bez toho, aby přemýšleli, jak k sobě kancelářský nábytek sladit. Máme pro vás řešení! Přijedeme, zaměříme a navrhneme vám domácí pracovnu do posledního detailu. Vyrobíme ji takovou, který přesně zapadne do vaší domácnosti, od rozměrů až po styl.

Mám zájem

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Zanechte nám zprávu a my sme se s vámi spojíme pro vyjasnění vaší představy. Děkujeme.

Nahrajte fotografie jejich přetažením do pole, nebo je vyberte po kliknutí.

Fotografie 1
Fotografie 2
Fotografie 3
+420 731 414 311
Jakub Mališ
Naše práce

Podívejte se pěkně zblízka