Šatny a šatní skříně na míru

Sníte o vlastní šatně či šatní skříni? Dost možná máte i jasnou představu o tom, kde budou poličky, kde zásuvky a kde osvětlená sekce s šatní tyčí. Pomůžeme vám váš sen proměnit ve skutečnost!

3D návrh zdarma

Nezůstávejte u pouhých představ. Využijte realistického 3D návrhu.

Dům i kancelář

Jsme vašim partnerem pro vaše vybavení v oblasti nábytku doma i v práci.

Hotovo do pár týdnů

Vaši kancelář zhotovíme již za pár týdnů od odsouhlasení návrhu.

Otevřená šatna

Oživte svůj prostor otevřenou šatnou

Otevřené šatní systémy jdou s dobou, jsou i zajímavým designovým prvkem do každé místnosti. Není to tak dlouho, co si snad nikdo z nás takové řešení úložných prostor nedovedl představit, doba se ale mění. I v otevřené šatní skříni můžete mít uložené oblečení, boty a vůbec vše, co potřebujete.

Jestliže máte možnost všechny své osobní věci prakticky uspořádat a dobře na ně vidět, strávíte pak méně času hledáním a zbyde vám ho víc na zábavu. Pokud máte nějaké oblíbené módní svršky, které chcete mít neustále vystavené, měli byste o tomto řešení opravdu vážně uvažovat.

Mám zájem
Úložné prostory

Praktické řešení do každé místnosti

S našimi otevřenými policovými skříněmi si můžete vytvořit úložné řešení do jakékoli místnosti bez ohledu na to, jak je velká.  Naše otevřené skříně navrhujeme tak, že se do nich dají zakomponovat věšáky, police a zásuvky, jež vám pomohou vše přehledně uspořádat. Pokud máte k dispozici omezený prostor, můžete nejrůznější kusy oděvů jako košile, šaty, obleky i bundy pověsit na šatní stojan. Na boty jsou zase nejlepším řešením police.

Mám zájem
Šatní skříně

Šatní skříně zavřené i otevřené

Šatní skříň musí být především praktická. Jaké jsou výhody otevřené šatní skříně? Není před ní třeba počítat s místem pro otevírání dveří. Na dveřích navíc ušetříte a tak vás nebude stát tolik, jako klasická skříň.

Jestliže se vám nelíbí , že vám každý kouká do skříně, můžeme svou šatní skříň uzavřít. Možností je hned několik. Od lehkého uzavření formou závěsů po bytelné posuvné dveře. Šatní skříně jsou navíc často doplněny zvenčí zrcadlem nebo designovým skleněným povrchem – Lacobel.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Zanechte nám zprávu a my sme se s vámi spojíme pro vyjasnění vaší představy. Děkujeme.

Nahrajte fotografie jejich přetažením do pole, nebo je vyberte po kliknutí.

Fotografie 1
Fotografie 2
Fotografie 3
+420 731 414 311
Jakub Mališ
Naše práce

Podívejte se pěkně zblízka